New Holland Construction

New Holland Construction New Holland Construction
New Holland Construction New Holland Construction
New Holland Construction New Holland Construction

New Holland Construction

Tarihi 1895 yılına dayanan; tarım uygulamalarındaki yenilik ve sürdürülebilirlik vizyonunu 125 yılı aşkın süredir global ölçekte sürdüren New Holland markasının iş makineleri serüveni, 1947 yılında Mario Bruneri tarafından üretilen ‘ilk hidrolik ekskavatör’ ile başlıyor ve beraberinde, Dünya çapındaki ticari, endüstriyel ve finans kuruluşlarının gücünü ve kaynaklarını bir araya getiren, küresel bir inşaat ekipmanları markası oluşuyor.

Kuruluş mirası markalarının deneyimleri sayesinde New Holland İş Makineleri, yıllar içinde kazıcı yükleyici, nokta dönüşlü mini yükleyici, mini ekskavatör, teleskopik yükleyici gibi güvenlik standartları ve çevre düzenlemeleriyle tamamen uyumlu olan, kaliteli, teknolojik ve modern ürünleri yelpazesine ekliyor. New Holland İş makineleri, yaygın satış ve satış sonrası ağı, üretim tesisleri, araştırma ve geliştirme merkezlerinden oluşan geniş ağıyla bugün 170'den fazla ülkede ekipman ve çözümlerini müşterilerine sunuyor.

Hakkımızda

“Üretkenlik, güvenlik ve çevresel sorumluluk, müşterilerimizi merkeze alarak geliştirdiğimiz işimizin temel taşıdır!” 

Türk Traktör

Türk Traktör Türk Traktör
Türk Traktör Türk Traktör

Türk Traktör

Türkiye otomotiv sanayinin ilk üreticisi olan TürkTraktör, 1954 yılında başlayan yolculuğuna, Türkiye ekonomisine ve tarım sektörüne yön veren şirket olarak devam ediyor.
Dünyanın önde gelen yatırım araçları üreticilerinden CNH Industrial ortaklığı ile 2013 yılında iş makineleri alanına da girme kararı alıyor ve New Holland marka iş makinelerini Türkiye’ye getirerek pazara zengin bir ürün gamı sunuyor.

Bugün TürkTraktör, Ankara ve İzmir’de bulunan kendi tesisleri ve güçlü bayi teşkilatının oluşturduğu satış ve satış sonrası organizasyonu ile tüm Türkiye genelinde 170’ten fazla noktada New Holland İş Makineleri için hizmet veriyor. Önceliğini her alanda ve her zaman müşterilerinin iş verimliliğini artırmak olarak belirleyen TürkTraktör, 2020 yılı itibariyle yerli iş makinesi üretiminin de başlamasıyla tarım alanındaki öncü rolünü iş makinesi sektörüne de taşımayı hedefliyor.