satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler
satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler
Yedek Parça: 

Yoğun çalışma koşulları, hayatı hem sizin hem de iş makineleriniz için zorlaştırabilir. CNH Industrial Orijinal Yedek Parçaları bu noktada size yardımcı olur. Makinenizin üretken olarak çalışmaya devam edebilmesini sağlamak ile, tekerleri boş yere döndürmek arasındaki farkı belirleyebilir.

CNH Industrial Orijinal Parçaları, iş makinelerinizin günden güne ve yıldan yıla her zaman işe devam edebilmelerini sağlar. Makinelerinizin performansını zirveye çıkarmak ve işletme maliyetlerini düşürmek için CNH Industrial Orijinal Parçalarını tercih edin ve başarıyı garantileyin. İhtiyacınız olan CNH Industrial Orijinal Yedek Parçalarını bulmak için en yakın TürkTraktör İş Makineleri  tesisine veya bayisine başvurun.

Daha uyumlu, daha hızlı takılan ve daha uzun süre dayanan parçalar. Taş ile toprakla devamlı mücadelenin olduğu, ağır işlerin ve yük taşımanın normal kabul edildiği bir endüstride, mekanik anlamda yaşanan en küçük değişimler bile büyük sorunlar doğurabilir. CNH Industrial Orijinal Parçaları, üstün malzemelerden üretilerek iş makinelerinize özel olarak tasarlanır, böylece günlük çalışma esnasında yaşanan yıpranmaya karşı güvenilir bir şekilde uzun süre dayanır. Yan sanayi yedek parçalar kullanarak mekanik problem veya arızalanma riski altına girmeyin. CNH Industrial Orijinal Parçalarını tercih edin ve iş makinenizin en iyi koşullarda çalışabilmesi için sahada test edilen, performansı kanıtlanmış parçaların keyfini çıkarın.