satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler
satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler
Servis Hizmetleri: 

Servis hizmetlerimiz teknik eğitimlerini tamamlamış ve iş makineleri   sektöründe deneyimli servis teknisyenleri ile verilmektedir. Donanımlı servislerimiz genel onarımlar, komponent revizyonları, problem teşhisi, dış servis imkanları ile hizmetinizdedir. 

Müşterilerimize sunduğumuz servis hizmeti ve montajını yaptığımız yedek parçalar TürkTraktör olarak 6 ay süre ile garantimiz altındadır. TürkTraktör Bakım Anlaşması (TÜBA) ile makinenizin bakımının zamanında ve gereğince yapılmasını garanti eder, orijinal yağ ve filtre kullanıldığından emin olur; eksik veya yanlış bakım nedeniyle arıza oluşması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. 

TürkTraktör Yağ Analizi (TÜYA) makinenizde beklenmeyen arızaları önceden tahmin edebilmek için kullanabileceğiniz basit ve pahalı olmayan bir yöntemdir. Yağa ilaveten yakıt analizi de yapılabilmektedir. 
TürkTraktör servisleri sürekli yenilenen programlar ile güncel yedek parça, servis manuel bilgilerine dış serviste bile ulaşmakta, Electronic Service Tool (EST) ile makine üzerinde bilgisayarlı arıza tespiti ve programlaması yapabilmektedir. TürkTraktör tesisleri ve Türkiye çapına yayılmış New Holland iş makineleri yetkili servisleri, size en kaliteli hizmeti en kısa sürede verebilmek için hazırlar.